سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی
نوشته شده توسط : الو مشاور

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی

آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم در چند سال گذشته حذف گردیده است و شیوه پذیرش دانش آموز در این پایه تحصیلی تنها از طریق مراجعه حضوری به مدارس است. دانش آموزانی که ضمن ارائه مدارک لازم ، ثبت نام خود را در مدارس نمونه دولتی انجام داده اند بایستی برای اطلاع از قبولی یا عدم قبولی خود ، به مدرسه مراجعه نمایند و نیاز به مراجعه به هیچ سایتی نمی باشد.

[divider style="dashed" top="20" bottom="20"]

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

برخلاف پایه ششم به هفتم که هیچ آزمونی برگزار نشد ، دانش آموزان پیاه نهم برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی باید در آزمون شرکت نمایند و اگر پس از اعلام نتایج ، حدنصاب قبولی را کسب کرده باشند پذیرش آن ها قطعی خواهد شد. سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم ، Azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان برای مشاهده کارنامه بایستی در نیمه دوم مرداد ماه با مراجعه به سایت مذکور ، مراحل زیر را طی نمایند :

وارد کردن کدملی و رمز ورود همگام در کادر ظاهر شده

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

انتخاب نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه)

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

پس از وارد شدن به صفحه اختصاصی خود ، مانند تصویر زیر می توانید کارنامه مربوط به آزمون نمونه دولتی یا تیزهوشان خود را دریافت نمایید.

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

[divider style="dashed" top="20" bottom="20"]

سایت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

پس از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی برخی از داوطلبان در آزمون پذیرفته می شوند که بایستی برای ثبت نام حضوری خود اقدام نمایند و برخی از داوطلبان حدنصاب قبولی را به دست نمی آورند و در نتیجه پذیرفته نمی شوند. چند روز پس از اعلام نتایج ، برای دانش آموزانی که در این آزمون قبول نشده اند کارنامه ی دوم صادر می گردد که در این کارنامه تراز و نمره علمی اکتسابی ، تعداد پاسخ های درست و نادرست و همچنین تراز آخرین نفر پذیرفته شده در این آزمون درج شده است و چنانچه پس از بررسی کارنامه ، قصد اعتراض داشته باشد می تواند درخواست خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.medu.ir ثبت نماید.

برای انجام این کار باید پس از وارد شدن به صفحه اختصاصی خود ، فرم درخواست تجدید نظر را دریافت نمایید و می توانید حداکثر در 3 عنوان درخواست اعتراض خود را ثبت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  کلیک نمایید.

[madrese]

[contact_info title= "سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی"] 

شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید ... 

منبع:سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

مدارس تیزهوشان - ثبت نام مدارس تیزهوشان - کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم - اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم - اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم - اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان - اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان - اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی - زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی -  اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم - سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان - سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی
:: برچسب‌ها: آزمون نمونه دولتی , اعلام نتایج , مدارس نومه دولتی ,
:: بازدید از این مطلب : 86
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 مرداد 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: