انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸
نوشته شده توسط : الو مشاور

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

 

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

یکی از آزمون های بسیار مهم و حساس کشور که از متقاضیان بسیار زیادی بر خوردار است ، آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد که معمولا در اواخر خرداد ماه برگزار می شود، اما با توجه به جاری شدن سیل در سال ۹۸ این آزمون در تیر ماه برگزار می شود. داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نموده و در جلسه آزمون حضور یافته اند ، بی صبرانه منتظر دریافت نتایج اولیه آزمون خود (انتشار کارنامه اولیه) خود هستند داوطلبان در صورت مجاز به انتخاب رشته و کسب رتبه لازم بایستی از مرداد ماه اقدامات لازم را جهت انتخاب رشته انجام دهند. انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir انجام خواهد شد.


زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

پس از برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت در تیرماه ، داوطلبان در تماس با مرکز الو مشاوره سوالاتی در زمینه زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و انتخاب رشته می پرسند ، به همین دلیل این مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم.

معمولا چند هفته بعد از ورود داوطلبان در جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ (نیمه دوم مرداد ماه) نتایج آن از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی که نشانی اینترنتی آن را پیش تر گفتیم منتشر می شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند بایستی ، دفترچه را از سایت مذکور دریافت و کد رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند. البته تکمیل فرم انتخاب رشته منوط به مطالعه کامل دفترچه راهنمای انتخاب رشته می باشد چرا که تمامی اطلاعات و شرایط مربوط به کد رشته و دانشگاه ها در آن ذکر شده است.

لازم به ذکر است که مرکز سنجش آموزش پزشکی حد نصاب همه رشته ها را مشخص کرده بنابراین اگر نمره کل داوطلب کمتر از حد نصاب رشته محل مورد نظر است مجاز به انتخاب آن رشته محل نخواهد بود.


دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

پس از قرار گرفتن نتایج بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی ، داوطلبانی که پذیرفته شده اند می بایست دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دانلود و به طور دقیق مطالعه کنند ، سپس اقدامات لازم را انجام دهند. شما می توانید برای دانلود به لینکی که در ادامه مطلب قرار داده ایم ، مراجعه کنید.

دفترچه انتخاب رشته 
دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸
(در صورت انتشار دفترچه لینک بالا فعال خواهد شد)

مشاوره انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

به جرات می توان گفت که پس از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت حساس ترین و مهم ترین مراحل ، انتخاب رشته است. برای انجام یک انتخاب رشته ایده آل ، ابتدا بایستی کارنامه علمی خود را ارزیابی و تحلیل نموده و براساس آن کد رشته های خود را انتخاب کنید.

بدون تردید تحلیل کارنامه و به طبع آن انتخاب کد رشته محل ها نیاز به تجربه فراوان دارد بنابراین اکیدا توصیه می کنیم که برای انجام یک انتخاب رشته منطقی با مشاوران با تجربه و تخصص در این زمینه مشورت کنید ، چرا که با یک تحلیل نادرست و انتخاب یک رشته محل نامناسب ممکن است تمام فرصت های شما برای پذیرش در کد رشته بهتر از بین خواهد برد.جهت انجام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می توانید با مشاوران مرکز الو مشاوره تماس حاصل فرمایید تا با راهنمایی های مشاوران مرکز ، بهترین انتخاب را انجام دهید.


اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 

معمولا چند هفته پس از پایان مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، نتایج نهایی بر روی سایت سنجش و آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir قرار می گیرد. با توجه به جدول زمان بندی ارائه شده در دفترچه راهنمای ثبت نام ، نتایج نهایی در روز اواخر شهریور ۹۸ اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتایج خود را دریافت و کارنامه علمی را مشاهده کنند.

چنانچه داوطلبی در یکی از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته شده باشد ، بایستی در بازه زمانی مشخص، جهت ثبت نام در دانشگاه محل قبولی ، اقدام نماید. داوطلبان باید دقت کنند که قبل از مراجعه حضوری ابتدا باید به سایت دانشگاه مراجعه ، سپس با دست داشتن مدارک لازم و قید شده در سایت دانشگاه ، به محل قبولی مراجعه کنند.

 

برای مشاوره با مشاوران گروه الومشاوره

از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

منبع: انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

لیست رشته های کارشناسی ارشد - مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری - انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ - زمان انتشارکارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ - کامل ترین لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد - ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه امیرکبیر - لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت - لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور - معرفی رشته کارشناسی ارشد روانشناسی - پذیرش ارشد دانشگاه علمی و کاربردی - زمان انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی - ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی - زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ - نحوه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی - ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۸ - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد - اعلام زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور۹۸ - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ - کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد آزاد - کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد - کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ - تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد - نحوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ - زمان برگزاری آزمون عملی کنکور کارشناسی ارشد - زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۸ - نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ - کنکور کارشناسی ارشد - زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ - 

 

 
:: برچسب‌ها: وزارت بهداشت , انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت , انتخاب رشته ,
:: بازدید از این مطلب : 88
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: